Zpráva ze SŠ od Ondry Duška

Ahoj, jmenuji se Ondřej, se spoustou z vás se již znám, ale raději se představím pro ty, co mě neznají.
Studuji na Bezpečnostně právní akademii v Praze (www.bpa-praha.cz).
Na mojí škole možná bude otevřený další obor (Veřejnosprávní činnost).
Na škole se mi líbí, máme docela hodně pohybu a také mi vyhovuje, že nemáme učebnice.
V mojí třídě je celkem 23 studentů, většinou jsou to sportovci, takže jsme ve výborném kolektivu.
Výuka mi normálně začíná v 8:00, učitelé jsou tu v pohodě, což je rozhodně plus.
Není to zde jednoduché na učení. Nejtěžší je asi právo, ale dá se to zvládnout!!
Máme zde spoustu míst k sezení, jídlu a pití, automat na kafe, v okolí je Tesco, takže tam chodí hodně lidí, když nemáme třeba oběd nebo svačinu.
Vstup je tu na ISIC. Potom automat na jídlo a na kafe je normálně na kartu nebo peníze.
Ve škole jsou povinné kurzy jako – adaptační kurz, lyžák, branný kurz (to je jako přežití v přírodě) a střelecký. Je to zatím malá škola, takže se tu mezi sebou docela známe.
Školu hodnotím 10/10, máme tu dvě počítačové učebny, vyučují se zde dva cizí jazyky, panuje tu dobrá nálada, ale je toho mnohem více.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy, tak se klidně zeptejte.